ویژگی های تلگرام جدید ( ویژگی های تلگرام ایکس )

ویژگی های تلگرام جدید ( ویژگی های تلگرام ایکس )

امکانات تلگرام جدید (امکانات تلگرام ایکس - telegram x)

 

ویژگی های تلگرام ایکس

 

چرا همان تلگرام قبلی به روز نشد؟!


تلگرام ایکس پیام رسان جدیدی‌ است که از نو برنامه نویسی شده و هیچ ارتباطی در کدنویسی با تلگرام قبلی ندارد؛ یعنی از سر نشسته‌اند و پیام رسانی شبیه به تلگرام و بهینه‌تر از آن نوشته‌ و عرضه کرده‌اند.

 

هدف از تلگرام ایکس چیست؟


رفع برخی از اشکالات تلگرام فعلی و بهبود بعضی قابلیت‌های آن و تدارک بستر بهتری برای توسعه انگیزه‌ای بود تا تلگرام ایکس به وجود بیاید. در نهایت نیت اصلی توسعه دهندگان این بود تا پلتفرم تلگرام نه فقط در ایران بلکه در دیگر نقاط دنیا هم مشتری داشته‌باشد. 

 

امکانات تلگرام ایکس

 

تکلیف تلگرام فعلی چه می‌شود؟


پاسخ مدیران تلگرام این است که تلگرام ایکس یک «نرم افزار آزمایشی» است که «احتمال دارد» در آینده جای برنامه رسمی تلگرام، یعنی نرم افزار فعلی را بگیرد و شاید هم نه، برچیده شود.

 

تلگرام ایکس ضد فیلتر است؟

بعد از فیلیتر شدن تلگرام خبر رسید که قرار است نسخه‌ای بیاید که غیرقابل فیلتر باشد اما نکته اینجاست که تلگرام ایکس هیچ ارتباطی با بستر بلاک‌چین ندارد.

 

امکانات تلگرام جدید

 

ویژگی‌های تلگرام ایکس چیست؟


نمایش بدون حباب: در تلگرام ایکس حباب یا همان کادر دور پیام  حذف شده که می‌تواند متن و عکس را محدوده بزرگ‌تری به نمایش درآید. این یعنی استفاده از تلفن همراه با صفحه بزرگتر. 
سریع تر: همه افتخار مدیرهای تلگرام به کلید واژه سرعت است. آنها می‌گویند نسخه ایکس کم حجم‌تر از تلگرام است، برنامه‌نویسی یکپارچه و منسجم‌تری دارد و بر بستری سریع‌تر از نسخه قبلی پیاده شده‌است.
کاربری بهتر: در نسخه ایکس می‌توانیم پیام‌ها را با انگشت به سمت راست بکشیم تا قابلیت شیر کردن آن را داشته باشیم. همچنین اگر انگشتمان روی پیام‌ها نگه داریم قابلیت انتخاب پیام‌های مختلف برای دیلت کردن یا کپی کردن و... برایمان ایجاد می‌شود.
بازطراحی پلیر و شناور کردن پخش ویدئو: هرچند تلگرام در پخش ویدئو نرم افزار خوب و مناسبی است، تلگرام ایکس دیگر محدودیتی برای ارسال ویدئو (از نظر حجم) ندارد و به کمک ویژگی پخش شناور ویدیو، می‌توان یک ویدئو را پخش کرد و همزمان به گروه‌ها و کانال‌ها سر زد و حتی چت کرد.
قابلیت باز کردن صفحه چت به صورت پاپ آپ و چت همزمان را هم دارد.
دسترسی به ربات‌ها و قابلیت‌هایی مانند ارسال لوکیشن و تغییرات ریز در این نسخه هم آسان‌تر است.

 

ویژگی های تلگرام اکس

 

 

طراحی سایت در ارومیه، طراحی وب سایت در ارومیه، طراحی گرافیک در ارومیه، طراحی سایت در تبریز، طراحی وب سایت در تبریز، طراحی گرافیک در تبریز، طراحی سایت در یزد، طراحی وب سایت در یزد، طراحی گرافیک در یزد، طراحی سایت در ماکو، طراحی وب سایت در ماکو، طراحی گرافیک در ماکو